Fronty frezowane

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór frontów frezowanych. Korzystając z najnowszych technologii obróbki płyt MDF, gwarantujemy trwałość i stabilność naszych frontów. Łatwość w obróbce pozwala nam dostosować fronty do Twoich indywidualnych potrzeb, tworząc meble, które idealnie wpisują się w Twoje oczekiwania.


Fronty frezowane MDF

Szukasz frezowanych frontów do mebli kuchennych? A może chcesz nadać wyjątkowy wygląd swoim meblom w salonie? Fronty frezowane na wymiar pomogą Ci ulepszyć wygląd każdego pomieszczenia. Fabryka Frontów oferuje szeroki wybór wzorów, który znajdziesz w katalogu. Podstawą jest płyta MDF TZ Plus

Fronty frezowane na wymiar

Fronty frezowane to specjalnie zaprojektowane elementy mebli, które charakteryzują się ozdobnymi, wytłaczanymi wzorami wykonanymi przy użyciu frezarki CNC. Ten rodzaj obróbki płyt MDF lub innych materiałów, używany jest do nadania meblom unikalnego i estetycznego wyglądu. 

Nasze produkty cechują się precyzyjnym i trwałym wykonaniem, dzięki naszym nowoczesnym sprzętom i technologią obróbki. 

Fronty meblowe frezowane – wzory

W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór wzorów frezowań frontów MDF. Są one precyzyjnie wykonane i trwałe, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Płyta MDF TZ Plus umożliwia głębokie frezowanie przy zachowaniu stabilności wymiaru.

Przy obróbce wykorzystujemy:

Frezowane fronty kuchenne

Zastosowanie frezowanych frontów z płyty MDF w meblach kuchennych posiada nie tylko zalety wizualne, ale również szereg zalet technicznych:

  • trwałość – Płyta jest wysoce odporna na uszkodzenia. Dzięki swojej jednolitej strukturze zapobiega powstawaniu odprysków i pęknięć.
  • wysoka gęstość – MDF charakteryzuje się wysoką gęstością włókien, co sprawia, że jest bardziej stabilna i mniej podatna na odkształcenia niż inne materiały drewnopochodne.
  • korzystna cena – Płyta MDF jest bardzo dobrym wyborem, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Jest znacznie tańsza niż np. lite drewno, dlatego każdy może sobie na nią pozwolić bez rezygnowania z wysokiej jakości.

W pomieszczeniach, takich jak kuchnia, gdzie spędzamy mnóstwo czasu, a meble są stale eksploatowane, powyższe cechy będą istotne. Jeśli chodzi o frezowane fronty kuchenne, opinie są różne. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji wizualnych. Aktualnie oryginalne frezowane wykończenia są bardzo popularne.

Wybierając fronty frezowane MDF, masz dużą możliwość nadania meblom i wnętrzom pożądanego charakteru. Od nowoczesnych minimalistycznych wzorów, po klimatyczny styl vintage. 

Fabryka Frontów może stworzyć dla Ciebie projekt, dzięki któremu zrealizujesz nawet najbardziej wymagające wizualizacje. Wykonujemy frezowania na płytach o różnej grubości m.in. 18 cm, 19 cm, 22 cm. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz.

Możesz wygodnie złożyć zamówienie poprzez nasz formularz zamówieniowy.