Usługi CNC

Realizujemy precyzyjne i wymagające projekty za pomocą programu CAD/CAM. Oferujemy usługi cięcia i frezowania płyt MDF. Nowoczesne maszyny, których używamy do pracy, pomagają nam w osiąganiu najdokładniejszych realizacji.
Obróbka CNC – nasza oferta

Szukasz niezawodnej firmy zajmującej się frezowaniem CNC w drewnie? Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie i maszyny, które zapewniają precyzyjną obróbkę. Otwiera to wiele możliwości dla projektantów, stolarzy i producentów. Posiadamy duże doświadczenie i chętnie doradzamy naszym klientom na każdym etapie realizacji.

Usługi CNC według indywidualnego projektu

W naszej ofercie posiadamy usługę projektowania w systemie CAD/CAM. Usługi frezowania CNC oferują szeroki zakres możliwości. Dzięki temu możemy stworzyć indywidualny projekt dopasowany do potrzeb. Staramy się, aby termin realizacji był jak najszybszy z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości. 

Na czym polega obróbka CNC?

Warto dokładniej określić co to obróbka cnc. To zaawansowany proces, w którym komputerowo sterowane maszyny kształtują w materiale wcześniej zaprojektowane kształty i wzory. Fabryka Frontów zajmuje się obróbką w płycie MDF, ale także wykonujemy usługi frezowania CNC w laminacie – wszystko zależy od potrzeb klientów. 

Usługi frezowania CNC

Frezowanie jest jedną z najważniejszych technik obróbki drewna CNC. Pracujemy na frezach diamentowych, które są uznawane za jedne z najmocniejszych frezów.  Dzięki temu można uzyskać różne efekty tekstur, detali i kształtów. Frezowanie umożliwia także tworzenie trójwymiarowych reliefów, co dodaje projektom dodatkowej głębi i charakteru.

Efekty są nie tylko estetyczne, ale także trwałe. Zastosowanie cnc pozwala na dokładne wykończenie krawędzi i powierzchni drewna, co przekłada się na doskonałą jakość końcowego produktu. Dzięki temu meble, ozdoby czy elementy architektoniczne wykonane przy użyciu obróbki drewna CNC są utrzymane w najwyższej jakości.

Naszą bogatą ofertę frontów frezowanych można sprawdzić w katalogu.

Zastosowanie CNC

Obróbka drewna CNC, a zwłaszcza technika frezowania, to klucz do osiągnięcia perfekcji w projektach drewnianych. Z użyciem tej metody wykonujemy: